Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej

im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Get Adobe Flash player


                                  


                                                                                                             


Znak najwyższej jakości

            

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Szkoła promująca zdrowie

Szkola w mediach

    Pisali o nas

          Mówili o nas

Nasze szkoły

Wycieczka klasy 3lo do muzeum

Klasa 3lo wraz z wychowawczynią panią Dorotą Piskorz oraz Panią Natalią Szkutnik wybrała się w piątek 25 października 2019 r. zwiedzać zbiory dwóch krakowskich muzeów.

Rozpoczęliśmy od spotkania na Placu Szczepańskim, gdzie uczniowie dowiedzieli się kto jest autorem rzeźb, obrazów, grafik i rysunków wystawy pt. „Idzie Młodość. I Grupa Krakowska”. Wystawa cieszyła się zainteresowaniem uczniów, szczególnie zaś zabytkowa maszyna do pisania, na której uczniowie zapisywali swoje wrażenia.

Następnie udaliśmy się do Galerii w Sukiennicach na lekcję muzealną pt. „Zrozumieć malarstwo. Analiza dzieła sztuki”. Uczniowie wytrwale uczyli się, jak interpretować dzieło sztuki, a następnie sami próbowali w grupach analizować wybrane dzieła muzealne.

Partnerzy Szkoły

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza  ul. Lea 235 30-133 Kraków 

zsgdigw@wp.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl 

rada.rodzicow.zsgdigw@gmail.com   

adres mailowy na potrzeby rekrutacji: rekrutacja.zsgdigw@wp.plPolityka prywatności


Strona na której się znajdujesz korzysta z plików Cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie .

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.