Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej

im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Get Adobe Flash player


                                  


                                                                                                             


Znak najwyższej jakości

            

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Szkoła promująca zdrowie

Szkola w mediach

    Pisali o nas

          Mówili o nas

Nasze szkoły

Uczeń - Obywatel

Dnia 25.10.2019 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty w ramach projektu "Uczeń-Obywatel". Jest to cykl spotkań samorządowych, którego celem jest poznanie struktury i funkcjonowania samorządu lokalnego. Naszymi gośćmi byli: Pani Teresa Kwinta - koordynator programu oraz Pan Wojciech Litwicki - zastępca przewodniczącego Rady i Zarządu Dzielnicy VI Bronowice. Dzięki naszym gościom mogliśmy się dowiedzieć, jakie ma zadania oraz jak funkcjonuje rada dzielnicy. Przeprowadziliśmy również pewien "eksperyment", w którym wcieliliśmy się w role radnych, członków zarządu oraz komisji merytorycznych, a naszym celem było przygotowanie projektów uchwał, a następnie ich uchwalenie. Uczniowie bardzo się zaangażowali się w pracę w grupach - zabawa była przednia! Zrozumieliśmy, jak ważną rolę pełni radny w środowisku lokalnym i jak wiele od niego zależy. Atmosfera była bardzo przyjazna, dzięki czemu uczniowie otworzyli się na siebie samych. Nie możemy się doczekać kolejnego spotkania!

Partnerzy Szkoły

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza  ul. Lea 235 30-133 Kraków 

zsgdigw@wp.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl 

rada.rodzicow.zsgdigw@gmail.com   

adres mailowy na potrzeby rekrutacji: rekrutacja.zsgdigw@wp.plPolityka prywatności


Strona na której się znajdujesz korzysta z plików Cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie .

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.