Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej

im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Get Adobe Flash player


                                  


                                                                                                             


Znak najwyższej jakości

            

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Szkoła promująca zdrowie

Szkola w mediach

    Pisali o nas

          Mówili o nas

Nasze szkoły

Krakowski Dzień Samorządów Uczniowskich

Dnia 23.10.2019 r mieliśmy przyjemność wziąć udział w Krakowskim Dniu Samorządu Uczniowskiego , była to świetna okazja zaczerpnięcia inspiracji i dowiedzenia się jak aktywnie działać w szkole i poza nią.

W formule Open Space debatowaliśmy na różne tematy wcześniej przez nas zaproponowane co doprowadziło do powstania wielu nowych pomysłów. Na spotkaniu został też zaprezentowany projekt Gildii Samorządów Uczniowskich oraz Programu Wsparcia Inicjatyw Samorządowych.

Wydarzenie zakończyło się Karaoke na którym wszyscy fantastycznie się bawiliśmy!

Partnerzy Szkoły

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza  ul. Lea 235 30-133 Kraków 

zsgdigw@wp.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl 

rada.rodzicow.zsgdigw@gmail.com   

adres mailowy na potrzeby rekrutacji: rekrutacja.zsgdigw@wp.plPolityka prywatności


Strona na której się znajdujesz korzysta z plików Cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie .

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.