Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej

im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Get Adobe Flash player


                                  


                                                                                                             


Znak najwyższej jakości

            

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Szkoła promująca zdrowie

Szkola w mediach

    Pisali o nas

          Mówili o nas

Nasze szkoły

"S.K.K."

W dniu 24 października 2019 r. klasa 3lb pod opieką nauczycieli wyruszyła "Szlakiem Krakowskich Kopców". Wyjście rozpoczęliśmy przy klasztorze Norbertanek. Nauczyciel historii – nasz wspaniały przewodnik, zapoznał nas z historią dzielnicy Zwierzyniec, wspólnie przypomnieliśmy legendę Lajkonika. Wspinając się po brukowanej drodze, myśli kierowaliśmy, podobnie jak uczniowie zmierzający do Emaus, ku wieczności i niebawem zatrzymaliśmy się w przy grobie reżysera Andrzeja Wajdy. Na salwatorskim cmentarzu spoczywa również Stanisław Lem, oraz syn Adama Mickiewicza – Rafał. Krocząc dalej, bogaciliśmy się w infomacje. Wiemy już, dlaczego Kopiec Kościuszki został otoczony austriackim ceglanym fortem. Złote, jesienne obrazy Lasu Wolskiego cieszyły oczy. Wspomnienia ważnych wydarzeń zapisanych w naszych myślach, wypowiedzieliśmy z dat umieszczonych na krzyżu, u podnóża usypanego Kopca, jak żołnierze którzy stojąc na baczność, odczytują apel poległych. Pamięć o wielkich Polakach chłonęliśmy, smakując widok z Kopca Józefa Piłsudskiego, na majestatyczne okolice Krakowa.

Tak wiele wydarzeń, informacji, historii, było, jest, będzie...

Partnerzy Szkoły

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza  ul. Lea 235 30-133 Kraków 

zsgdigw@wp.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl 

rada.rodzicow.zsgdigw@gmail.com   

adres mailowy na potrzeby rekrutacji: rekrutacja.zsgdigw@wp.plPolityka prywatności


Strona na której się znajdujesz korzysta z plików Cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie .

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.