Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej

im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Get Adobe Flash player


                                  


                                                                                                             


Znak najwyższej jakości

            

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Szkoła promująca zdrowie

Szkola w mediach

    Pisali o nas

          Mówili o nas

Nasze szkoły

Śladami gotyku w Krakowie

W dniu 16.01.2020 r klasy 3lb oraz 1SLB pod opieką Pana Leszka Bobołowicza i Pana Sebastiana Ramendy uczestniczyła w wycieczce „Śladami gotyku w Krakowie”. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Katedry Wawelskiej, następnie Dzwon Zygmunta i Groby Królewskie oraz Muzeum Katedralne. Po opuszczeniu Wzgórza Wawelskiego udaliśmy się na Kazimierz. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Kościoła na Skałce, następnie Kościół św. Katarzyny oraz Bazylika Bożego Ciała. Bardzo dziękujemy naszemu nauczycielowi historii – Panu Leszkowi Bobołowiczowi, za ciekawą lekcję historii w terenie.

Partnerzy Szkoły

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza  ul. Lea 235 30-133 Kraków 

zsgdigw@wp.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl 

rada.rodzicow.zsgdigw@gmail.com     


Polityka prywatności


Strona na której się znajdujesz korzysta z plików Cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie .

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.