Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej

im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Get Adobe Flash player


                                  


                                                                                                             


Znak najwyższej jakości

            

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Szkoła promująca zdrowie

Szkola w mediach

    Pisali o nas

          Mówili o nas

Nasze szkoły

Pamiątkowy Dyplom za udział w akcji „Razem na Święta”

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie i pamiątkowy Dyplom za udział w akcji „Razem na Święta” od Ministra Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowskiego. Pan minister wyraził podziękowania za podjęte przez naszych uczniów działania charytatywne i wsparcie osób potrzebujących w okresie przedświątecznym.

Uczniowie naszej szkoły pod opieką katechety Rafała Stasika wzięli udział w Wolontariacie Świętego Eliasza, przygotowali paczki świąteczne dla dzieci z Ośrodka Wychowawczego w Krakowie. Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Agaty Czajowskiej zorganizował akcje charytatywne: zbiórkę nakrętek w ramach akcji „Zakręceni na hospicjum”, rozprowadził „Świąteczne Kartki Dobroczynne” na rzecz Fundacji Hospicjum Św. Łazarza oraz kartki dobroczynne na rzecz Stowarzyszenia SURSUM CORDA.

Wszystkim uczniom i nauczycielom dziękujemy za dobre serce i okazaną pomoc potrzebującym.

Partnerzy Szkoły

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza  ul. Lea 235 30-133 Kraków 

zsgdigw@wp.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl 

rada.rodzicow.zsgdigw@gmail.com     


Polityka prywatności


Strona na której się znajdujesz korzysta z plików Cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie .

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.