Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej

im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Get Adobe Flash player


                                  


                                                                                                             


Znak najwyższej jakości

            

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

Szkoła promująca zdrowie

Szkola w mediach

    Pisali o nas

          Mówili o nas

Nasze szkoły

Festiwal zawodów

W dniach 21-23 marca 2013 w Krakowskim Centrum Targowym mieszczącym się przy ul. Centralnej odbył się Festiwal Zawodów. Odwiedzający gimnazjaliści mieli okazję przyjrzeć się umiejętnościom zawodowym swoich starszych kolegów, które nabyli w trakcie kształcenia  w szkołach zawodowych. Podczas trzech dni wiele szkół z całego województwa małopolskiego  zaprezentowało  najbardziej atrakcyjne i poszukiwane zawody.  Nasza szkoła przedstawiła  czynności  jakie wykonuje technik geodeta, technik ochrony środowiska oraz technik inżynierii środowiska i melioracji. Uczniowie  wykonywali pomiary geodezyjne, badali  jakość wody oraz rysowali budowle wodne przy użyciu programów komputerowych. Odwiedzający nasze stoisko gimnazjaliści uzyskali odpowiedź na nurtujące pytania oraz mogli zmierzyć się z niektórymi zadaniami, wykonywanymi przez techników m.in. niwelacją czy oznaczeniem twardości wody. Taka forma promocji kształcenia zawodowego spotkała się z ogromnym zainteresowaniem nie tylko uczniów gimnazjów ale również ich rodziców oraz doradców zawodowych.

Festiwal realizowany był w ramach projektu Województwa Małopolskiego. Relacja telewizyjna z festiwalu miała miejsce w programie „Pytanie na śniadanie”.

Relacja TV część 1, część 2, część 3


Partnerzy Szkoły

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza  ul. Lea 235 30-133 Kraków 

zsgdigw@wp.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl 

rada.rodzicow.zsgdigw@gmail.com     


Strona na której się znajdujesz korzysta z plików Cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie .

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.