Koncert z okazji Dni Bronowic

Dim lights

Koncert kolęd

W dniu 28.01.2014 szkolny zespół Geo w trakcie dużej przerwy zagrał koncert kolęd, podczas którego zaprezentował m.in. kolędy nagrodzone podczas XIV Małopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Współczesna aranżacja wykonania tradycyjnych pieśni religijnych spotkała się z dużą aprobtą ze strony słuchaczy. Na początku słowo wstępne wygłosił ksiądz Wojciech Mozdynowicz, który zachęcał wszystkich do wspólnego kolędowania.

XIV MAŁOPOLSKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Szkolny Zespół „GEO” pod przewodnictwem pana Marka Płócienniaka wziął udział w XIV Małopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek. Dnia 14.01.2014 r. odbyły sie eliminacje, do których zgłosiło się 106 wykonawców (soliści, zespoły muzyczne i chóry). Po przesłuchaniach jury w składzie: Beata Sułkowska – przewodnicząca, Beata Oziębła, Magda Stanisz wybrało 22 zwycięzców, którzy mieli zaprezentować się na Koncercie Laureatów w dniu 17 stycznia. Podczas koncertu został ogłoszony ostateczny werdykt jury.

Wśród Laureatów znalazł się zespół z naszej szkoły, który zajął zaszczytne III miejsce w kategorii Zespoły (14 – 19 lat).

GRATULUJEMY!!!

Dim lights