Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej

im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Get Adobe Flash player


                                  


                                                                                                             


Znak najwyższej jakości

            

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Szkoła promująca zdrowie

Szkola w mediach

    Pisali o nas

          Mówili o nas

Nasze szkoły

Koncert z okazji Dni Bronowic

Dim lights


Koncert kolęd

W dniu 28.01.2014 szkolny zespół Geo w trakcie dużej przerwy zagrał koncert kolęd, podczas którego zaprezentował m.in. kolędy nagrodzone podczas XIV Małopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Współczesna aranżacja wykonania tradycyjnych pieśni religijnych spotkała się z dużą aprobtą ze strony słuchaczy. Na początku słowo wstępne wygłosił ksiądz Wojciech Mozdynowicz, który zachęcał wszystkich do wspólnego kolędowania.


XIV MAŁOPOLSKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK


Szkolny Zespół „GEO” pod przewodnictwem pana Marka Płócienniaka wziął udział w XIV Małopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek. Dnia 14.01.2014 r. odbyły sie eliminacje, do których zgłosiło się 106 wykonawców (soliści, zespoły muzyczne i chóry). Po przesłuchaniach jury w składzie: Beata Sułkowska – przewodnicząca, Beata Oziębła, Magda Stanisz wybrało 22 zwycięzców, którzy mieli zaprezentować się na Koncercie Laureatów w dniu 17 stycznia. Podczas koncertu został ogłoszony ostateczny werdykt jury.

Wśród Laureatów znalazł się zespół z naszej szkoły, który zajął zaszczytne III miejsce w kategorii Zespoły (14 – 19 lat).

GRATULUJEMY!!!

Dim lights

Partnerzy Szkoły

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza  ul. Lea 235 30-133 Kraków 

zsgdigw@wp.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl 

rada.rodzicow.zsgdigw@gmail.com     


Polityka prywatności


Strona na której się znajdujesz korzysta z plików Cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie .

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.