Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2024".

Klasa 2 ga w Bukowinie Tatrzańskiej

W dniach 24-25 kwietnia 2015 r. uczniowie klasy 2 ga, pod opieką wychowawczyni p. Edyty Buff i ks. Wojciecha Mozdyniewicza byli na wycieczce w Bukowinie Tatrzańskiej. Oba dni obfitowały w wydarzenia i emocje. Młodzież wędrowała po Dolinie Kościeliskiej, przeszła dwie jaskinie - Mylną i Raptawicką, w niektórych miejscach przeciskając się i czołgając :) Odbył się też spacer z Wierch Porońca do Rusinowej Polany, a także "zaatakowanie" Gęsiej Szyi, miejscami solidnie zaśnieżonej. W drodze powrotnej sporo było zjazdów na butach i nie tylko :) Zwiedzono także Sanktuarium Dominikanów - Wiktorówkę oraz przespacerowano się Doliną Filipka. Uczniów oprowadzał przewodnik p. Adrian Dubiel, który przedstawił wiele informacji i ciekawostek na temat gór i całego otaczającego rejonu.

Wieczorne spotkanie przy grillu stało się dla klasy okazją do lepszego poznania i integracji. Dowiedzieć się można było m.in. o najryzykowniejszej rzeczy jaką zrobili do tej pory, ulubionych potrawach, co lubią, a co sprawia im trudność, czym według nich jest życie i jak się czują. Było dużo śmiechu, zabaw, ale i zaskakujących odpowiedzi.
Podczas całej wycieczki pogoda dopisywała, a góry były tak piękne, że "chciało się" jeszcze zostać i kontemplować widoki. Niestety czas szybko minął i trzeba było wracać do codzienności i krakowskich "plenerów".
Dziękujemy rodzicom za sfinansowanie wyjazdu, a osobom biorącym udział w tym przedsięwzięciu - by młodzież bezpiecznie docierała w wyznaczone miejsca, miała dobre warunki podczas pobytu oraz dobrą opiekę - dziękujemy za życzliwość i cierpliwość :)

zsgdigw@mjo.krakow.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl