Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2024".

Etap Szkolny XXXIX Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

W dniach 27-28.10.16.odbył się w naszej szkole Etap Szkolny XXXIX Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej organizowanej przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Geodetów Polskich. Udział wzięło 11 uczniów z klas geodezyjnych: 4ga, 4gb, 3g. W Etapie Szkolnym uczniowie rozwiązywali zadania testowe oraz sprawdzane były ich umiejętności praktyczne.

Komisja Szkolna Olimpiady w składzie:

mgr inż. Piotr Wydrzyński – z-ca dyr.

mgr inż. Ireneusz Tyliba- przedstawiciel SGP

mgr inż. Bogumiła Podgórska - nauczyciel

mgr inż. Magdalena Tyliba- nauczyciel

mgr inż. Dariusz Romer- nauczyciel

zakwalifikowała trzech uczestników etapu szkolnego, którzy uzyskali największą liczbę punktów jako kandydatów do zawodów drugiego stopnia - etapu międzyszkolnego:

I miejsce – Kamila Kośnik z klasy 4ga

II miejsce – Patryk Sładeczek z klasy 4ga

III miejsce – Bartłomiej Pietrzyk z klasy 4gb

Najlepsza trójka uczniów otrzymała nagrody ufundowane przez SGP Oddział w Krakowie oraz firmę APOGEO Witold Silarski. Dziękujemy.

Prawo uczestniczenia w zawodach drugiego stopnia zgłoszeni uczniowie uzyskują po zakwalifikowaniu przez prezydium Komitetu Głównego. Jest to jednocześnie reprezentacja szkoły biorąca udział w rywalizacji drużynowej w zawodach drugiego stopnia.

GRATULUJEMY, życzymy sukcesów i zakwalifikowania się do etapów: międzyszkolnego i centralnego, które w tym roku odbędą się w dniach 20.04 – 22.04. 2017r. w Lublinie.

zsgdigw@mjo.krakow.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl