Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej

im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Get Adobe Flash player


                                  


                                                                                                             


Znak najwyższej jakości

            

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Szkoła promująca zdrowie

Szkola w mediach

    Pisali o nas

          Mówili o nas

Nasze szkoły

„Szkoła do hymnu”- pamiątkowy dyplom Ministra Edukacji Narodowej

Za udział w akcji „Szkoła do hymnu”, wspólne odśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” 8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 w trakcie uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości otrzymaliśmy pamiątkowy Dyplom podziękowania za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego.

W akcji „Szkoła do hymnu” wzięło udział 20475 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych w całej Polsce i poza granicami kraju.

„Szkoła pamięta”- Dyplom Ministra Edukacji Narodowej

Nasza szkoła otrzymała od Dariusza Piontkowskiego Ministra Edukacji Narodowej Dyplom za udział w akcji „Szkoła pamięta”. W ramach upamiętnienia bohaterów naszej wolności uczniowie z klasy 2g pod opieką Pana Leszka Bobołowicza uporządkowali grób mjr. Leopolda Skwierczyńskiego i odwiedzili miejsca pamięci narodowej w ramach programu Pamięć Pokoleń.

Drodzy Uczniowie! Jesteśmy z Was dumni!

Wszyscy poznaliście twórczość naszej Noblistki - Olgi Tokarczuk. Cieszy Wasze zainteresowanie, entuzjazm, z którym czytaliście i analizowaliście fragmenty książek "Prawiek i inne czasy", "Bieguni", "Ostatnie historie" i opowiadanie "Droga Chlebowa".

Mamy nadzieję, że ta Droga, wykreowana przez Olgę Tokarczuk zaprowadzi nas do Niej i będziemy mieli okazję osobiście, złożyć serdeczne gratulacje i przekazać Wasze prace.

Pamiętajcie też, że każdy z nas może się znaleźć się na Drodze Chlebowej…

 

Plastikowi mówimy NIE

18 października w Zespole Szkół Geodezyjno - Drogowych i Gospodarki Wodnej, odbyły się dla uczniów zajęcia na temat problemu jakim jest jednorazowy plastik.

Świetnym pomysłem, aby ograniczyć zużycie plastiku jest wprowadzanie alternatyw Zero Waste w życiu codziennym. Młodzież nauczyła się w jaki sposób zrobić torby ze starych firanek, woskowijki, czyli wielorazowe opakowania na jedzenie oraz myjki do naczyń ze sznurka.

„Olga Tokarczuk w Narutowiczu”

W najbliższych dniach rozpoczynamy w naszej Szkole Dni Olgi Tokarczuk. Już 23 października 2019r. będziemy przeżywać szczególne wydarzenie. Dokładnie o godzinie jedenastej wszyscy uczniowie naszej szkoły, wezmą na „warsztat” teksty naszej Noblistki i każdy z nich dokona interpretacji fragmentów dzieł literackich, oczywiście według swoich kompetencji. Bardzo bliskie spotkania z utworami Olgi Tokarczuk zaowocują nagrodami dla uczniów, którzy najlepiej określą „Chlebową drogę”, lub odwiedzą krainę Prawieku.

Czekamy na przyszłych Noblistów.

Partnerzy Szkoły

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza  ul. Lea 235 30-133 Kraków 

zsgdigw@wp.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl 

rada.rodzicow.zsgdigw@gmail.com     


Polityka prywatności


Strona na której się znajdujesz korzysta z plików Cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie .

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.