Apel do rodziców i uczniów - list Anny Korfel-Jasińskiej Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki

Anna Korfel-Jasińska, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki, zwróciła się z apelem do rodziców, opiekunów i uczniów o zachowanie szczególnej ostrożności w ciągu najbliższych dni. Pełna treść listu jest dostępna poniżej.

Pełna treść listu

KOMUNIKAT

Uprzejmie informuję, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa od 12 marca do 25 marca br. zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w szkole.
Proszę o zapoznanie się z informacją zamieszczoną na stronie internetowej MEN

Dyrektor Zespołu Szkół
Lucyna Łukańska

Tydzień Zawodowców 2020

W ramach VI edycji Krakowskiego Tygodnia Zawodowców w dniach 06 i 07 marca 2020 na terenie szkoły organizowane są dni otwarte, mające na celu pomóc ósmoklasistom w wyborze dalszego kierunku kształcenia. Odwiedzający nas uczniowie będą mogli zwiedzić pracowni i laboratoria, zapoznać się z prezentacjami zawodów oraz porozmawiać z nauczycielami i uczniami naszej szkoły.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w godzinach 9.00 – 13.00

Wystawa 13.XII.81

Uczniowie klasy 3lb wraz z wychowawcą Lucyną Marek, zaangażowali się w przygotowanie wystawy upamiętniającej 38-rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Był to czas niezwykle wyjątkowy dla Polaków ponieważ w trakcie jego trwania internowano łącznie 10 131 działaczy związanych z "Solidarnością", a życie straciło około 40 osób, w tym 9 górników z kopalni "Wujek" podczas pacyfikacji strajku. My-uczniowie czujemy również obowiązek kultywować pamięć narodową związaną z tym ważnym wydarzeniem i dzielić wspomnienia z naszymi Rodzicami, Dziadkami i Znajomymi......

„Szkoła do hymnu”- pamiątkowy dyplom Ministra Edukacji Narodowej

Za udział w akcji „Szkoła do hymnu”, wspólne odśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” 8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 w trakcie uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości otrzymaliśmy pamiątkowy Dyplom podziękowania za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego.

W akcji „Szkoła do hymnu” wzięło udział 20475 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych w całej Polsce i poza granicami kraju.