Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej

im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Get Adobe Flash player


                                  


                                                                                                             


Znak najwyższej jakości

            

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Szkoła promująca zdrowie

Szkola w mediach

    Pisali o nas

          Mówili o nas

Nasze szkoły

Pamiątkowy Dyplom za udział w akcji „Razem na Święta”

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie i pamiątkowy Dyplom za udział w akcji „Razem na Święta” od Ministra Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowskiego. Pan minister wyraził podziękowania za podjęte przez naszych uczniów działania charytatywne i wsparcie osób potrzebujących w okresie przedświątecznym.

Uczniowie naszej szkoły pod opieką katechety Rafała Stasika wzięli udział w Wolontariacie Świętego Eliasza, przygotowali paczki świąteczne dla dzieci z Ośrodka Wychowawczego w Krakowie. Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Agaty Czajowskiej zorganizował akcje charytatywne: zbiórkę nakrętek w ramach akcji „Zakręceni na hospicjum”, rozprowadził „Świąteczne Kartki Dobroczynne” na rzecz Fundacji Hospicjum Św. Łazarza oraz kartki dobroczynne na rzecz Stowarzyszenia SURSUM CORDA.

Wszystkim uczniom i nauczycielom dziękujemy za dobre serce i okazaną pomoc potrzebującym.

Pamięć Pokoleń

Dnia 28.10.2019 r. druga klasa geodezyjna Pani Prof. Podgórskiej wybrała się na cmentarz Rakowicki, w celu uczczenia pamięci zmarłych nauczycieli uczących w naszej szkole, m.in. śp. Pani Ewy Stańko. Uczniowie odwiedzili grób śp.. Pana Romualda Brukwickiego oraz nagrobek, który pod opieką ma naszą szkoła tj., śp. Pana Leopolda Skwierczyńskiego.

Po uprzątnięciu pomników i zapaleniu symbolicznej lampki, klasa udała się na nagrobki ważnych dla naszej kultury osób. Uczniowie odwiedzili również Aleje Zasłużonych oraz pomnik Żołnierzy Armii Czerwonej i wiele innych miejsc na cmentarzu, gdzie spoczywają między innymi polscy żołnierze.Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

W dniu 02.05.2019 uczniowie naszej szkoły pod opieką p. A. Czajowskiej wzięli udział w akcji Morze Flag z RMF FM na krakowskich Błoniach. Od godz. 5:30 uczniowie byli zaangażowani w ustawianie flag w wyznaczonych miejscach. 10 tysięcy biało-czerwonych flag dumnie powiewających na wietrze wypełniło 40 tysięcy metrów które utworzyły mapę Polski. Od godz.15 flagi mogli zabierać na pamiątkę mieszkańcy Krakowa. Na zakończenie akcji młodzież otrzymała upominki i podziękowanie.
Widok niesamowity!
Było to głębokie przeżycie patriotyczne dla naszej młodzieży oraz mieszkańców miasta Krakowa.


CERTYFIKAT SZKOŁY PROMUJĄCEJ HONOROWE ODDAWANIE KRWI

Honorowe krwiodawstwo to zarówno wspaniała idea jak i niezastępowalna metoda leczenia. Człowiek jest jedynym źródłem tego wspaniałego leku. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie przyznało naszej szkole Certyfikat szkoły promującej honorowe oddawanie krwi, za udział w akcji „Twoja krew, moje życie”.

Inspiratorką akcji i opiekunem Honorowego Oddawania krwi przez uczniów jest Pani Dorota Skiba.

Akcja krwiodawstwa 2019

Rozpoczęliśmy środowe akcje honorowego krwiodawstwa. W dniach 6 i 13 marca swój akces zgłosiło 27 osób. Łącznie oddano prawie 8 litrów krwi dla ratowania ludzkiego życia. Dziękujemy młodzieży za obywatelską postawę i bezinteresowny dar. Zapraszamy chętnych uczniów na kolejne środowe wyjścia do Regionalnej Stacji Krwiodawstwa. Zgłoszenia u pani Doroty Skiby.

Partnerzy Szkoły

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza  ul. Lea 235 30-133 Kraków 

zsgdigw@wp.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl 

rada.rodzicow.zsgdigw@gmail.com     


Polityka prywatności


Strona na której się znajdujesz korzysta z plików Cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie .

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.