Warsztaty weekendowe jesień 2019

Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna organizuje jesienią 2019 roku warsztaty weekendowe dla uczniów szkół uczestniczących w projekcie. Zajęcia w ramach warsztatów weekendowych prowadzone będą przez pracowników uczelni na podstawie przygotowanych scenariuszy, które przyczynią się do realizacji projektu, czyli podniesienia kompetencji kluczowych.

Warsztaty weekendowe odbędą się w następującym terminie: 22-24 listopada 2019 r.

Obszary tematyczne warsztatów weekendowych prowadzonych przez uczelnie w województwie małopolskim w terminie 22-24 listopada 2019 r.:

a) Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej – informatyka

b) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie – chemia, język angielski

c) Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie - przedsiębiorczość, matematyka z elementami rachunkowości,

d) Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie – język angielski, język niemiecki, język francuski,

e) Uniwersytet Jagielloński – matematyka, biologia, geografia, rozwijanie umiejętności pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy, prawo

f) Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie – informatyka, fizyka

Opieka nad uczniami, nocleg oraz wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja oraz prowiant na zajęcia) będą zapewnione przez wykonawcę.

TERMIN REKRUTACJI UPŁYWA: 25 października 2019 r. o godzinie 15:00 (piątek)

Szczegółowych informacji udziela p. Łukasz Ślusarz sala nr. 4

Dzięki Tobie! Wolontariusze Paczki i Akademii poszukiwani.

„Dzięki Tobie!” to hasło przewodnie kampanii, która zachęca do wstępowania w szeregi wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości – jednych z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Rekrutacja ruszyła 3 czerwca i potrwa do października. By Paczka i Akademia odbyły się również w tym roku i pomogły tysiącom potrzebujących rodzin oraz dzieci z problemami w szkole potrzeba 13 tys. SuperW, jak w obu projektach nazywa się wolontariuszy. Chcesz zostać jednym z nich? Wejdź na www.superw.pl i wyślij zgłoszenie. Dzięki Tobie zmienią się historie ludzi w potrzebie!

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/20

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/20 odbędzie się w dniu 02.09.2019 wg następującego porządku:

godz. 800 Msza św. w kościele p.w. św. Wojciecha w Bronowicach

godz. 900 Część oficjalna na terenie szkoły.

Zakończenie Roku Szkolnego

W dniu 19.06.2019 o godz. 8.00 z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/19 odbędzie się Msza święta w kościele parafialnym św. Wojciecha w Bronowicach. Uroczystość zakończenia Roku Szkolnego na terenie szkoły rozpocznie się o godz. 9.00

DZIEŃ OTWARTY

W dniu 17.05.2019 w godz. 9.00 - 14.00 odbędzie się ostatni już w tym roku Dzień Otwarty Szkoły. Odwiedzający nas uczniowie będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły oraz wzięcia udziału w wybranych zajęciach edukacyjnych. W tym dniu nauczyciele oraz uczniowie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z podjęciem edukacji w naszej szkole.

Z A P R A S Z A M Y