Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej

im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Get Adobe Flash player


                                  


                                                                                                             


Znak najwyższej jakości

            

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

Szkoła promująca zdrowie

Szkola w mediach

    Pisali o nas

          Mówili o nas

Nasze szkoły

Samorząd szkolny:

Przewodnicząca - Klaudia Ogonowska kl. 2lb

Zastępca - Estera Bruzda kl. 3la

Skarbnik - Natalia Fryt kl. kl. 2la

Zastępca skarbnika - Sonia Wesołowska kl. 2lb

I Sekretarz - Kamil Farys kl. 3lb

II Sekretarz - Aleksandra Józefczyk kl. 2lb

Opiekun samorządu mgr inż. Agata Czajowska

"W GÓRĘ SERCA"

"Sursum Corda oznacza "w górę serca" w tym zawołaniu, które jest skierowane do wszystkich potrzebujących pomocy, zawiera się w misja - dać nadzieję, na to że będzie dobrze: chorym ,niepełnosprawnym, tym którzy z różnych przyczyn znaleźli się w trudnej życiowej sytuacji, rodzicom dzieci, którym trudno znaleźć się w gronie rówieśników , dzieciakom które mają kłopoty w nauce..."

W listopadzie, w naszej szkole samorząd rozprowadzał świąteczne kartki dobroczynne, na rzecz stowarzyszenia Sursum Corda. Nasi nauczyciele i uczniowie chętnie wsparli akcje i nie pozostawili ani jednej kartki do zwrotu! Serdecznie dziękujemy!

Wybory Samorządu Szkolnego

Dnia 17.09.2019 r (wtorek) odbyło się zebranie samorządu uczniowskiego, opracowaliśmy na nim plan pracy oraz drogą głosowania dokonaliśmy wyboru:

przewodniczącej - Klaudia Wójcik 2lb,
wice przewodniczącej-Martyna Sendorek 2g,
skarbnika-Kamil Farys 4lb
sekretarza-Patryk Dźwigał 2g
Opiekunem samorządu pozostała Pani Agata CzajowskaGiełda podręczników szkolnych

W dniach 9-10.09.2019 o godz. 11.10 ( na dużej przerwie) odbędzie się giełda podręczników szkolnych. Zachęcamy uczniów do wzięcia czynnego udziału w organizowanej przez Samorząd Uczniowski giełdzie. 

Podziękowanie za akcję „Pola Nadziei”

Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza” w Krakowie przesłało Podziękowanie za zaangażowanie i organizację XXII edycji akcji „Pola Nadziei”. Dr. Jolanta Stokłosa Prezes Zarządu Towarzystwa wystosowała słowa uznania do Grona Pedagogicznego, Uczniów i Rodziców za hojność, wrażliwość i potrzebę troski o bliźnich, za udział w żonkilowych działaniach. Szczególne wyrazy wdzięczności zostały skierowane do Pani Agaty Czajowskiej, która jako opiekun Samorządu Uczniowskiego – organizatora akcji, czuwała nad przebiegiem przedsięwzięcia w szkole.

Przyłączamy się do podziękowań dla wszystkich uczestników akcji „Pola Nadziei”, wspólnym wysiłkiem możemy uczynić coś dobrego dla innych.

Dyplom za GÓRĘ GROSZA

Towarzystwo Nasz Dom w imieniu podopiecznych – dzieci, które nie mają możliwości wychowywać się w swojej biologicznej rodzinie, przekazało naszej szkole podziękowanie za udział w ogólnopolskiej akcji Góra Grosza. W wyniku całej akcji 350 ton monet zostało przekazanych na pomoc rzeczową i specjalistyczną dla dzieci potrzebujących wsparcia.

Organizatorem Góry Grosza był Samorząd Uczniowski z opiekunem Panią Agatą Czajowską.

Dziękujemy wszystkim za ofiarność i „usypanie Góry Grosza”.


Partnerzy Szkoły

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza  ul. Lea 235 30-133 Kraków 

zsgdigw@wp.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl 

rada.rodzicow.zsgdigw@gmail.com     


Polityka prywatności


Strona na której się znajdujesz korzysta z plików Cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie .

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.