Samorząd szkolny:

II Sekretarz - Aleksandra Józefczyk kl. 2lb

Opiekun samorządu mgr inż. Agata Czajowska

Wybory Samorządu Szkolnego

Dnia 17.09.2019 r (wtorek) odbyło się zebranie samorządu uczniowskiego, opracowaliśmy na nim plan pracy oraz drogą głosowania dokonaliśmy wyboru:

przewodniczącej - Klaudia Wójcik 2lb,
wice przewodniczącej-Martyna Sendorek 2g,
skarbnika-Kamil Farys 4lb
sekretarza-Patryk Dźwigał 2g
Opiekunem samorządu pozostała Pani Agata Czajowska

Giełda podręczników szkolnych

W dniach 9-10.09.2019 o godz. 11.10 ( na dużej przerwie) odbędzie się giełda podręczników szkolnych. Zachęcamy uczniów do wzięcia czynnego udziału w organizowanej przez Samorząd Uczniowski giełdzie.

Podziękowanie za akcję „Pola Nadziei”

Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza” w Krakowie przesłało Podziękowanie za zaangażowanie i organizację XXII edycji akcji „Pola Nadziei”. Dr. Jolanta Stokłosa Prezes Zarządu Towarzystwa wystosowała słowa uznania do Grona Pedagogicznego, Uczniów i Rodziców za hojność, wrażliwość i potrzebę troski o bliźnich, za udział w żonkilowych działaniach. Szczególne wyrazy wdzięczności zostały skierowane do Pani Agaty Czajowskiej, która jako opiekun Samorządu Uczniowskiego – organizatora akcji, czuwała nad przebiegiem przedsięwzięcia w szkole.

Przyłączamy się do podziękowań dla wszystkich uczestników akcji „Pola Nadziei”, wspólnym wysiłkiem możemy uczynić coś dobrego dla innych.

Dyplom za GÓRĘ GROSZA

Towarzystwo Nasz Dom w imieniu podopiecznych – dzieci, które nie mają możliwości wychowywać się w swojej biologicznej rodzinie, przekazało naszej szkole podziękowanie za udział w ogólnopolskiej akcji Góra Grosza. W wyniku całej akcji 350 ton monet zostało przekazanych na pomoc rzeczową i specjalistyczną dla dzieci potrzebujących wsparcia.

Organizatorem Góry Grosza był Samorząd Uczniowski z opiekunem Panią Agatą Czajowską.

Dziękujemy wszystkim za ofiarność i „usypanie Góry Grosza”.

Podziękowanie za akcję „Świąteczne Kartki Dobroczynne”

Stowarzyszenie Sursum Corda przesłało Podziękowanie za zaangażowanie w akcję „Świąteczne Kartki Dobroczynne”. Dzięki wsparciu, niepełnosprawni podopieczni Stowarzyszenia będą mogli nadal korzystać z programu pomocy medycznej „Na Ratunek” .

Organizatorem akcji był Samorząd Uczniowski z opiekunem Panią Agatą Czajowską.

Wszystkim biorącym udział w akcji charytatywnej serdecznie dziękujemy!